|  | 

Pozostałe

Speedtest

Portal za pomocą którego można testować prędkość łączy internetowych
TestujPrędkość to serwis za pośrednictwem którego można testować szybkość Internetu. Doskonale opracowany speedtest pozwala sprawdzić parametry takie jak: pobieranie, upload, ping, Buffer delay a także Jitter. Na witrynie dokładnie scharakteryzowane jest, w jaki sposób wzorowo zrobić test prędkości Internetu. W rezultacie, internauci są świetnie zorientowani. Wyłącznie bezbłędnie zrobiony pomiar prędkości Internetu pozwala pozyskać zgodne ze stanem faktycznym wyniki. Z tego powodu trzeba na początku wykonać restart modemu, routera oraz urządzenia, na jakim będzie się wykonywało test. To daje szansę na otrzymanie najlepszych wyników. Następnie trzeba mieć na uwadze to, żeby nie korzystać z sieci na żadnym urządzeniu, jakie jest połączone z Internetem. Dodatkowo, na urządzeniu na jakim wykonuje się test trzeba pozamykać dostępne okna oraz karty, jak i wyłączyć aplikacje jakie działają jako uzupełnienie. Smartfony i tablety należy wprowadzać w tryb samolotowy. Warto też mieć na uwadze smart TV.

speedtest

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Fotowoltaika dla firm

    Firma dostarczająca innowacyjne instalacje fotowoltaiczneOgnivolt to marka która dostarcza nowoczesne instalacje fotowoltaiczne. Potwierdzeniem tego jest nowoczesny wyrób, Fotowoltaika 2.0. Jest to opcja stworzona dla firm, gospodarstw rolnych oraz domów prywatnych. Żeby dostać inteligentną fotowoltaikę w obrębie fotowoltaika dla firm warto brać udział w nieodpłatnej konsultacji z przedstawicielem Ognivolt. Po ustaleniu szczegółów współpracy zostaje spisana umowa.

  • Angielski online kursy

    Ścieżki językowe, w obrębie jakich poprowadzone są szkolenia z języka angielskiego SMART LEARNINGŚcieżki językowe, w obrębie jakich poprowadzone są szkolenia z języka angielskiego SMART LEARNING to: Oxford, Higher, Exam a także Adults. Każdy z angielski online kursy jest szczegółowo scharakteryzowany na witrynie firmy, co pozwoli prędko się rozeznać w tym, jaką ścieżkę wybrać. Oxford to