|  | 

Pozostałe

Przychodnia kardiologiczna

Badanie holterowskie jako często wykonywane badanie realizowane w Centrum Medycznym Multimedic
Badanie holterowskie jako często wykonywane badanie realizowane w Centrum Medycznym Multimedic służy przede wszystkim diagnozowaniu stanu pacjenta. Może być to holter ciśnieniowy ciśnieniowy lub EKG. Badania holterowskie trwają dobę albo dłużej, dlatego pozwolą na precyzyjne rozpoznanie zaburzeń ciśnienia tętniczego krwi oraz rytmu pracy serca. Holter ABPM monitoruje przez całą dobę ciśnienie tętnicze krwi. Służą do tego specjalny mankiet i urządzenie rejestrujące. Holter pozwala wychwycić nagłe skoki ciśnienia i jest bardziej wiarygodny niż metoda klasyczna. Holter EKG umożliwia natomiast całodobową analizę rytmu serca, pozwalając ocenić jego niedokrwienie albo tymczasową skuteczność terapii. U chorych z rozrusznikiem dzięki temu badaniu można sprawdzać, czy rozrusznik działa poprawnie. O tym, jak przebiega badanie chory zostaje poinformowany przez medyka. Wie dzięki temu, jak się zachować podczas monitoringu. Szczegóły badań holterowskich i pozostałych, wykonywanych w przychodni podane są na stronie Multimedic.

przychodnia-kardiologiczna

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Wywóz śmieci Piaseczno

    Nieczystości – w jaki sposób się ich pozbyć? Zamów wywóz pojemników W naszych gospodarstwach domowych fabrykujemy wiele śmieci. Każdego dnia wyrzucamy do kosza rozmaite odpady, nieczystości, rzeczy, jakie nie nadają się do użytku. Powinniśmy mieć gdzie wyrzucać takie odpady. Nie jesteśmy w stanie zanieczyszczać środowiska. Dlatego także każdy z nas powinien zatroszczyć się o kosz

  • Zadaszenie basenu cena

    Pokrycia dachowe – zadbaj o dach basenu Nie tylko powierzchnie płaskie czy spadziste są uwarunkowane względem pokryć dachowych. Również sprawa pokrycia kopuł jest bardzo znacząca w ramach wyboru słusznego materiału – zadaszenia basenów mogą być różnorodne. Krycie basenu jest uwarunkowane doborem właściwego materiału, jaki zabezpieczy tę budowlę przed niepomocnymi wymogami meteorologicznymi – sprawdź zadaszenia basenowe.