|  | 

Pozostałe

Mediacja rodzinna

Rzetelni mediatorzy rodzinni w kancelarii radców prawnych Concordia
Profesjonalni mediatorzy rodzinni w kancelarii radców prawnych Concordia są gwarancją tego, że mediacje rozwodowe będą przebiegać bez problemu. Specjalista w czasie spotkania żadnej ze stron nie ocenia i nie wyraża swojego punktu widzenia. Na koniec mediacji wszyscy dostają pisemne podsumowanie. To pozwoli uczestnikom mediacji skupić się wyłącznie na rozmowach. Mediator ma doświadczenie dzięki jakiemu podpowiada kolejne kroki prawne i finansowe. Wykwalifikowany ekspert ułatwi rozmowę i łagodzi konflikt. Specjalista pomoże w ustaleniu ustaleń kontraktu. Rezultatem mediacji jest to, że konflikt jest rozwiązany w akceptowalny dla obu stron sposób. Ustalenia podejmowane na mediacjach rodzinnych w Concordii najczęściej zawierają: rozdział majątku, kwestię opieki nad dziećmi, alimenty. Podczas mediacji można skorzystać ze wsparcia innych specjalistów, jakimi są pełnomocnicy.

mediacja-rodzinna

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Sens architektury w codziennym życiu

    Stawiamy lokal mieszkalny Jeszcze kilkanaście lat temu, biur posiadłości i mediatorów indywidualnych było niezwykle sporo. W dodatku, pomimo obszernej konkurencji, wszyscy poprawnie zarabiali na pośrednictwie zakupu, sprzedaży przeróżnego rodzaju nieruchomości. Dzisiaj, więcej jest sprzedających niż kupujących, wiele biur nieruchomości zawiesiło czy też zakończyło swoja aktywność. Zarówno sprzedający jak i kupujący entuzjastyczniej nawiązują transakcje bez pośredników.

  • Makrama

    Robótki ręczne – szydełkowanie oraz dodatki Mnóstwo dam ma zainteresowanie do robótek ręcznych, ale nie wszystkie zdają sobie sprawę z tego o tym, iż na szydełku poza rzeczami użytkowymi można zrobić też śliczne serwetki, będące dumą gospodyni domu, a w głównej mierze stanowiące ozdobę mieszkania. Poza pojedynczymi serwetkami to naturalnie dzięki wykonywaniu czynności, jaką jest